گیت های کنترل تردد

 

گيت هاي کنترل تردد به عنوان يکي از راهکار هاي کاربردي و مناسب جهت کنترل و محدود نمودن ورودي هر مجموعه مي باشد. استفاده از اين گيت ها در مديريت هوشمند حضورو غياب و کنترل دسترسي بسيار مفيد خواهد بود.

 

گيت كنترل تردد به همراه سيستم کنترل دسترسي متداول ترين سيستم جهت کنترل و بازرسي ورود و خروج افراد در اماكني از قبيل فرودگاه ها، دانشگاه ها،باشگاههای ورزشی، سالن هاي همایش وكنفرانس، ورودي اماكن و ادارات دولتي، مدخل ورودي دفاتر مقامات عالي رتبه، خروجي انبارها و كارگاه ها و … استفاده شود كه این نوع كنترل تردد جهت ایجاد محیطی امن و قابل اطمینان امری ضروري و اجتناب ناپذیرمي باشد

يكي از دغدغه هائي كه ذهن اغلب مديران را به خود مشغول كرده فراهم نمودن محيطي امن و تحت كنترل در مجموعه بدون ايجاد محدوديت غيرمتعارف مي باشد تا بتوان كليه قسمتهاي مجموعه و همچنين دسترسي افراد مختلف از جمله پرسنل يا مراجعه كنندگان را كنترل نمود.

بديهي است چنين عملي نيازمند كنترل فيزيكي افراد نيز مي باشد كه اين عمل نبايد حرمت و شأن افراد را تحت شعاع قرار دهد. گیت های کنترل تردد پروسس با بهره گيري از آخرين تكنولوژي روز دنيا يك سيستم كامل امنيتي را بدون ايجاد محدوديت در روند عادي كار مجموعه و بصورت كاملا دقيق و قابل اعتماد و با احترام به شأن و حرمت افراد ايجاد مي نمايد.

نصب گیت کنترل تردد مانع از دسترسی اشخاص و وسایل غیر مجاز به مناطقی که برای افزایش امنیت و به طور انحصاری برای کارمندان شرکت در نظر گرفته شده است، می شود.

همچنین می توان با استفاده از کارت یا اثرانگشت، دسترسی به برخی کارمندان را محدود کرد. در حقیقت بسیاری از سازمان ها اسکنرهای اثر انگشت را در تجهیزات خود استفاده می کنند و از اطلاعات موجود در زمان ورود و خروج و محدود کردن دسترسی به مناطق خاص مانند انبارها و یا دفاتر استفاده می نمایند

مزایای استفاده از گیت کنترل تردد

گیت کنترل تردد مجموعه گسترده ای از مزایا را در بر می گیرد که شامل موارد زیر می شود :

کنترل ظرفیت : در ورودی ساختمان ها، امکان کنترل بیشتری برای ورود و خروج کارکنان و مراجعان وجود دارد . به علاوه با توجه به ظرفیت واقعی مرکز می توان به کارکنان حراست در مواجه با مسایل امنیتی کمک کرد. به عبارت دیگر سیستم شمارش می تواند در کنار سیستم امنیتی نصب شود و به محاسبه ی دقیق تعداد مشتریان و هزینه های انجام شده با توجه به زمان حضور فرد در شرکت کمک کند.

امنیت بیشتر در مواقع اضطراری : داشتن اطلاعات دقیق و آگاهی دقیق از تعداد افرادی که در مواقع اضطراری در ساختمان هستند؛ در مدیریت اورژانس بسیار اهمیت دارد.

افزایش بهره وری: با داشتن اطلاعات دقیق از فعالیت کارکنان (زمان دقیق ورود و خروج، مرخصی، متوسط حضور در انبارها و ..) می توان اقدامات جدی و اصلاحی را در صورت ضرورت انجام داد.

رقابت پذیری : با استفاده از سیستم کنترل تردد، زمان اختصاص داده شده به مدیریت ظرفیت و امنیت کاهش می یابد. همچنین اطلاعات دقیق تری از کارمند و مشتری قابل جمع آوری است که می تواند به افزایش کیفیت در ارایه خدمات منجر شود. از طرفی، نصب گیت های کنترل تردد نشان دهنده ی ارزش افزوده، مدرنیته و ایمنی شرکت است.

 

دغدغه گره گشایی از مشکلات مدیران مجموعه های ورزشی ، موسسین را وا داشت تا با طراحی و ساخت دستگاه های جدید ، قدرت نظارت و مدیریت ایشان را افزایش دهد. با این هدف پروسس جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا را به کار بست و تا اوایل سال ۱۳۹۰ اولین نرم افزار خود را در زمینه مدیریت مجموعه های ورزشی ارائه نمود و در سال ۱۳۹۱ با طراحی و تولید گیت کنترل تردد نسخه های باشگاهی ، دستگاه مدیریت تردد و … این حرکت را تکمیل نمود.
هم اکنون در تلاش ساخت دستگاه های کنترل تردد بر پایه بیومتریک با کیفیت کاملا بومی هستیم که در اواسط سال آینده به دوستان و مشتریان عزیز ارائه خواهیم داد.

گیت های کنترل تردد

گیت های کنترل تردد

گیت های کنترل تردد

گیت های کنترل تردد

گیت های کنترل تردد
گیت های کنترل تردد