قفل الکترونیکی کمد :

یکی دیگر از انواع قفل که در استخر ها ، باشگاه های ورزشی و مکان هایی کاربرد دارد که افراد از کمدهای موجود استفاده می کنند قفل الکترونیکی کمد است.

قفل الکترونیکی کمد با دسته بندی آنلاین و آفلاین علاوه بر امنیت و راحتی که در باشگاه ها و … برای استفاده از کمدها به مراجعه کنندگان ارائه می دهد امکاناتی نیز برای مدیریت این محیط ها فراهم می کند.

در این محیط ها می توانید دسترسی افراد به کمدها را به طور کامل مدیریت کنید و دیگر دغدغه امنیت وسایل مشتری های خود را نداشته باشید. برای استفاده از قفل الکترونیکی کمد دستبند ، تگ و کارت در اختیار شما قرار می گیرد

قفل الکترونیکی یا عبارت دیگر قفل برقی انواع مختلفی دارد که هریک، کاربردهای متفاوتی در مکانهای مختلف دارد و متناسب با هر سلیقه ای، دارای تنوع است. نحوه کار قفل برقی به این صورت است که زمانی که قفل بر روی درب بسته شود به چند روش مختلف می تواند هویت شخص تایید گردد و قفل باز شود. این قفل ها دارای انواع مختلف شامل قفل اثرانگشت، قفل رمز، قفل کارت، قفل مچ بند، قفل تشخیص چهره، قفل تگ خودرو، قفل موبایلی از راه دور، قفل با تگ دسته کلید و قفل آنلاین می باشد. قفل های الکترونیکی در میان مردم به نام قفل برقی، قفل هوشمند، قفل هتلی، قفل ضد سرقت، قفل کارتی، قفل اثرانگشتی، قفل تشخیص چهره و قفل باشگاهی و قفل استخری معروف هستند.

با توجه به اهمیت بسیار بالا و کنترل درب کمدهای رختکن در مجموعه های ورزشی، شر کت پروسس اقدام به طراحی و تولید سیستم قفل های رختکن آنلاین با استفاده از سیستم کنترلر (مدیریت همزمان ۱۸ کمد رختکن) نموده است که به دلیل صنعتی بودن تجهیزات تولید شده، از دوام و کارایی بسیار بالایی برخوردار هستند.

مقایسه قفل های آفلاین و آنلاین رختکن :

در قفل های الکترونیک آفلاین سیستم عملکرد به گونه ای است که هر مچ بند و کارت تنها توانایی بازکردن قفل خاصی را دارد ، مثلا مچ بند قفل کمد باشگاه شماره ۵ تنها توانایی باز کردن قفل شماره ۵ را دارا میباشد ، اما در سیستم قفل آنلاین این محدودیت از بین میرود.

به این معنی که یک شخص  در باشگاه میتواند یک مچ بند بدون شماره در اختیار داشته باشد و در مراجعه روز اول خود از کمد شماره ۵ استفاده نماید. و در مراجعه روز دوم خود از کمد شماره ۲۰ ، این انتخاب که در هر روز از چه کمدی استفاده نماید میتواند به انتخاب و تصمیم مدیر باشگاه باشد، انتخاب خود شخص و یا به صورت اتفاقی سیستم نرم افزار از میان کمد های خالی یک کمد را به صورت رندم در دسترس کاربر قرار دهد.

قفل کمد باشگاه آنلاین: قفل الکترونیکی کمد آنلاین در تعریف به قفلی گفته میشود. که قفل محدودیتی جهت باز و بسته شدن با یک عامل ورودی نداشته باشد که این عدم محدودیت میتواند. تنوع زیادی از ویژگی ها را در اختیار کاربر قرار دهد که در ذیل به  اختصار به آن اشاره میشود.

اتصال به سیستم نرم افزار کنترل تردد ۱)

از ویژگی بارز قفل های آنلاین پروسس اتصال به سیستم نرم افزار جامع کنترل تردد میباشد،. با ا ستفاده از این سیستم کاربر شما به سیستم حسابداری، گیت های کنترل تردد، بوفه، قسمت های داخلی همچون ماساژ، سرسره های تفریحی، یوگا و.… متصل میگردد و شما میتوانید نوع و چگونگی دسترسی عضوهای باشگاه خود را تعریف نمایید.

همچنین شما میتوانید برای کاربر خود امکان دسترسی به قفل ها را بر اساس زمان و تاریخ خاصی معین نمایید.به عنوان مثال شما میتوانید تعریف نمایید کاربر شما تنها در صورتی که اعتبار ماهیانه عضویت داشته باشد میتواند در روز های فرد اجازه عبور از گیت کنترل تردد داشته باشد و همچنین کمد رختکن تنها برای ۳ ساعت از زمان ورود امکان استفاده داشته باشد.

: عدم انحصار مچ بند تنها به یک قفل خاص ۲)

در قفل های الکترونیک آفلاین سیستم عملکرد به گونه ای است که هر مچ بند و کارت تنها توانایی بازکردن قفل خاصی را دارد ، مثلا مچ بند قفل کمد باشگاه شماره ۲ تنها توانایی باز کردن قفل شماره ۲ را دارا میباشد ، اما در سیستم قفل آنلاین این محدودیت از بین میرود.

به این معنی که یک شخص  در باشگاه میتواند یک مچ بند بدون شماره در اختیار داشته باشد و در مراجعه روز اول خود از کمد شماره ۵ استفاده نماید. و در مراجعه روز دوم خود از کمد شماره ۱۰ ، این انتخاب که در هر روز از چه کمدی استفاده نماید میتواند به انتخاب و تصمیم مدیر باشگاه باشد، انتخاب خود شخص و یا به صورت اتفاقی سیستم نرم افزار از میان کمد های خالی یک کمد را به صورت رندم در دسترس کاربر قرار دهد.

امکان استفاده از برق و بدون نیاز به باطری :                                                                   ۴)

قفلهای آنلاین شرکت پروسس، نیازی به باطری نداشته و برق مورد نیاز خود را ازطریق کنترلر تعبیه شده برای هر ۱۸ کمد تامین میکنند که مصرف برق ناچیزی دارند و از هزینه های تعویض باطری طی بازه های زمانی متفاوت معاف هستند که از مزیت های این نوع از قفلها به شمار می آید.

قفل الکترونیکی کمد

قفل الکترونیکی کمد

قفل الکترونیکی کمد

قفل الکترونیکی کمد
قفل الکترونیکی کمد